BBOOTS

place your free ad here
 #963  by sauliusvo
 
Parduodu visą surinktą kolekciją.
Nuoroda į galeriją: https://user.manofailai.lt/public.php?s ... /Kolekcija
Nuoroda į .rar archyvą: http://www.failai.lt/qa9e0gt8d3eg/Collection.rar.htm
Trumpai: Kolekciją sudaro: Beveik pilna (trūksta 5 ženklų) tarpukario Lietuvos kolekcija, įskaitant abartus, klišių variantus, atmainas ir kt.), Pilna dabartinių Lietuvos pašto ženklų kolekcija (įskaitant bandomuosius, bukletus ir kt.), Pilna "Postgebiet Ob. Ost" kolekcija, Pilna "Ostland" kolekcija, keletas Klaipėdos krašto, Vidurio Lietuvos, "birželinių" ženklų, nemažai SSRS ženklų lietuviška tematika, yra ir bendrų Latvijos, Estijos, Švedijos leidinių su Lietuva. Daugiau nei 500 vokų su pirmos dienos, proginiais ir kt. antspaudais (yra bandomųjų, su klaidomis), taip pat ženkliniai vokai, atvirukai, kartamaksimumai, suvenyriniai lapeliai ir kt. Kolekcijoje taip pat yra naujausias A.Jankausko katalogas.
Kolekcijoje yra 4 Prinz firmos puikūs albumai su įmautėmis (albume 30 įmaučių, 120 vokų), Praktiškai naujas Optima albumas su įmautėmis pašto ženklams, Didiesiems Prinz pašto ženklų albumams reikalinga restauracija, plonas geras.
Pasiūlymų lauksiu iki spalio 22 dienos, po to visą ar gabalais bandysiu dėti į aukcionus.
Jei pirkimas nedomina, būtų labai puiku, jei nors apytikriai įvertintumėte mano "turtą".
Iš anksto visiems labai AČIŪ.
Kontaktai: teraclicks@gmail.com , +370 676 29172
 #964  by Audrius
 
The above post by Saulius says that he has a very extensive collection of classic and modern stamps and covers for sale. Many additional items including albums and latest catalog by Jankauskas are also included.